Ing. Mihaela Stan

Kontakt: +420 736 788 037
Podpora online: ano

O mně:

Jsem výživová poradkyně a koučka stravovacích návyků 

Specializuji se na nevhodné stravovací návyky a problémy s nimi související: emoční přejídání, nekonečné diety, záchvaty přejídání, závislosti na jídle, na sladkosti a nadváhu.
Věřím, že vztah člověka k jídlu je zrcadlem vztahu k sobě samému.

Nevěřím na účinnost diet založených na omezování se. Vím totiž, že jen pevná vůle někdy zkrátka nestačí. Proto se zaměřuji na vytvoření strategie vedoucí k nahrazení nevhodných návyků s novými prospěšnými, které se dají harmonicky integrovat do vašeho běžného života. Jedině tak mohou být výsledky vašeho snažení dlouhodobé. S překvapením zjistíte, že zdravý životní styl je ve skutečnosti velmi příjemný, pokud se k němu přistupuje chytře.

Vnímám člověka jako celek a věřím, že pokud má někdo například problém s nadváhou, není to jen problém jídla jako takového. Příčinou bude spíše celý komplex emocionálních, fyziologických a mentálních faktorů. Hlavní síla konsolidovaných postupů a metod, které používám (od nutričních informací, analýzy kompozice těla diagnostickým přístrojem přes psychologie stravovaní, až po práci s energií těla), spočívá v jejich spojeným efektu.

Dále se zabývam problematikou střevního mikrobiomu a související problémy: chronické zácpy či průjmy, draždivý trační, kožní problémy, alergie a intolerance atd. Nabízím testy mikrobiomu a učinná probiotika.

Konzultace můžou být formou on-line nebo osobně, v terapeutickém centru v Praze, kde najdete i prodejnu se zdravou výživou, potravinové doplňky a přírodní kosmetiku. Konzultace je v českém nebo anglickém jazyce.

Terrapeutix - centrum přírodní mediciny
Branická 107
147 00, Praha - Braník

 

Ceník:

Podrobný ceník naleznete zde na stránkách.

Redukce váhy je jako vztah. Nemůžeš podvádět a myslet si, že to bude fungovat.