Iva Dvorská, DiS.

Kontakt:
Podpora online: ano

O mně:

Výživa je moje láska a vášeň.
Začala jsem se jí více věnovat po narození mých dětí, kdy mi došlo, že jejich zdraví a kondice je plně závislá na tom, čím je živím. Dnes je to osmnáct let. Děti vyrostly ve zdravé a silné jedince, mají krásnou postavu a velmi dobře chápou, že všichni jsme to, co jíme. Zdaleka to ale neznamená pouze skladbu jídelníčku, je potřeba vše dávat do kontextu s životním rytmem a stylem. S energií, kterou vydáváme a potřebujeme přijímat. Různý životní styl a životní období (sport, těhotenství, kojení, dospívání, práce u pc, stresové prostředí, ženy v menopauze, senioři, apod.) vyžadují různý přístup a příjem specifických živin.

Nemoc, nadváha, podvýživa či obezita jsou vždy důsledkem. Proto je potřeba nejdřív odhalit příčinu a následně udělat změnu. Ta nejzásadnější musí proběhnout v hlavě. I s tou umím pomoci. Díky jídelníčku potom pomůžeme i tělu. Věnujte si dvě hodiny času a já Vás spolehlivě nasměruji k vysněnému cíli.

Kromě individuálního poradenství ráda přednáším i pro širokou veřejnost, sportovní kluby, firmy, apod. Neodmítnu pozvání na různé besedy, semináře či webináře. Součástí je i měření složení těla na InBody.

Učím budoucí výživové poradce (Institut zdravého života Welko) a poradce celostní medicíny (Škola celostní a přírodní medicíny Kamaté). Jsem autorizovanou osobou pro státní profesní zkoušky Výživový poradce a působím v Alianci výživových poradců ČR.

Těším se na jakoukoliv formu spolupráce.

Můj eshop

Ceník:

Podrobný ceník naleznete zde na stránkách.

Redukce váhy je jako vztah. Nemůžeš podvádět a myslet si, že to bude fungovat.